Get Adobe Flash player
STRONA GŁÓWNA Beskidy

bieszczadzki przewodnik - Sylwia Rusin

Przewodnik po Beskidach

Sylwia Rusin

Oprowadza grupy po Beskidzie Śląskim, Żywieckim, Małym, Makowskim, Wyspowym i Podhalu obejmującym obszar na zachód od doliny Białego Dunajca. Jej uprawnienia przewodnickie obejmują miasta: Cieszyn, Bielsko-Białą oraz Wadowice.
Z wykształcenia pedagog, który obrał jednak drogę przewodnicką. Należy do Beskidzkiego Koła Przewodników w Bielsku Białej, do Bielskiego oddziału PTT oraz PTTK Ziemi Babiogórskiej.
W górach poszukuje nie tylko pięknych widoków, ale także spokoju.

Kontakt:

www.przewodnikbeskidy.pl

mail: pro.sylwia@o2.pl

tel. (+48) 516 527 820

Beskidy

jesienne bieszczady - fot. Sylwia RusinGóry, górki, pagórki, doliny ...

Jesienne BieszczadyTyle ciszy wokół ile sercu trzeba
Na dłoniach mam jeszcze ślad nieba
Kto choć raz przejdzie połoniny
Zgubi dawnego siebie odnajdzie się innySłowa tego wiersza doskonale obrazują wędrowanie po górach i wędrowanie do nieba…
Nasze życie doskonale współgra z przyrodą. Wiosna, lato, jesień, zima to nie tylko przyrodnicze pory roku, ale dla większości ludzi to czas ich życia… jesień, którą teraz oglądamy za oknem w odzwierciedleniu życia człowieka nie musi być szara i deszczowa, może być słoneczna i różnobarwna jak ta, która do niedawna zaglądała nam przez okno. Jednak zależy to od tego z jakim nastawieniem patrzymy na świat. Pomimo wszystkiego sami jesteśmy kreatorami swojej jesieni, jak i zimy, wiosny i lata.
Dla mnie najwspanialszymi górami do wędrowania jesienią są Bieszczady… Płaszcz jesiennych kolorów otula drzewa, a połoniny przybierają niezwykłe barwy.

Więcej…

 

Przewodnik po Beskidach

Sylwia Rusin